Геннадій Кернес провів прийом у Слобідському районі
19 липня 2018 14:59 Місто
Геннадій Кернес провів прийом у Слобідському районі Понад 50 харків'ян зустрілися особисто з міським головою і передали йому свої заяви і скарги.

19 липня Харківський міський голова Геннадій Кернес провів прийом жителів Слобідського району Харкова. Понад 50 людей звернулися по допомогу в організації та оплаті лікування та реабілітації, за наданням землі і житла. Основна частина питань - це ремонт покрівель і під'їздів в будинках комунальної власності, а також внутрішньоквартальних та міських доріг.

Група жителів приватного сектора на вул. Нанайській прийшла за вирішенням конфлікту із забудовником. Вони наполягають на скасуванні рішення Харківської міської ради, яким кілька ділянок по вулиці були виділені приватним особам під індивідуальне будівництво. Не розпочавши роботи, власники ділянок продали свою землю компанії, що займається зведенням багатоповерхівок. Люди проти того, щоб змінювалася інфраструктура району, зокрема - під знесення може потрапити єдиний в окрузі стадіон. Геннадій Кернес повідомив, що місто в цьому конфлікті має намір бути на боці жителів району і врегулює ситуацію із забудовником, підібравши нову ділянку.

Житель Нових Будинків Віталій Клемпотюк шукає підтримки у вирішенні проблеми «наливайок» на пр. Героїв Сталінграда. За його словами, майже на всіх зупинках міського транспорту йде несанкціонована торгівля спиртним. За підсумками звернення будуть перевірені земельні та податкові дозволи у власників магазинів. Там, де знесення неможливе, будуть встановлені нові павільйони без цих торгових точок.

Ірина Ковальова, мати п'ятьох дітей, прийшла зі зверненням на ремонт тротуарів на Балашівському мосту. За інформацією дорожніх служб, сам шляхопровід належить держкомпанії «Укрзалізниця». Але реконструкція тієї частини моста, якою користуються харків'яни, вже запланована. У 2018 році оголошено тендер на проведення заміни трамвайних колій, огорожі і пішохідних тротуарів на Балашівському мосту по вул. Плеханівській.


Друкувати
Останні новини