Геннадій Кернес провів прийом харків'ян в Університеті Повітряних Сил
18 травня 2017 17:35 Місто
Геннадій Кернес провів прийом харків'ян в Університеті Повітряних Сил Військові і співробітники вишу звернулися по допомогу в оплаті лікування, в ремонті житла, благоустрії дворів, організації роботи транспорту та комунальних служб.

18 травня Харківський міський голова Геннадій Кернес провів особистий прийом громадян в Національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Понад 80 викладачів, співробітників і ветеранів навчального закладу подали заяви про надання матеріальної допомоги та оплату лікування для себе і своїх сімей, про ремонт доріг і тротуарів, відновлення покрівель та освітлення, ремонт під'їздів, встановлення приладів обліку тепла і води.

За зверненням мешканців ОСББ «Будинки на Котлова», буде надано матеріальну допомогу на оплату комунальних послуг співробітникам університету-учасникам АТО, що живуть у цих будинках. Також міськрада сприятиме в обладнанні будинку газовим лічильником і надасть юридичну допомогу військовим в суперечці з одним з неплатників, через якого в одному з будинків відключено опалювання. Крім того, вже влітку там з'явиться новий дитячий майданчик.

Прийнято рішення про реконструкцію зупинкового майданчика на перехресті Білгородського шосе і вул. Академіка Проскури. До 1 липня там буде встановлено сучасний павільйон і обладнана пішохідна доріжка.

За зверненням Андрія Пєчкіна, керівника одного з дослідних центрів університету, буде встановлений комплекс спортивних тренажерів у дворі музичної спеціалізованої школи-інтернату в Холодногірському районі. На подвір'ї школи, яка не належить місту, залишилися старі снаряди і волейбольне поле. За дорученням Геннадія Кернеса, до 23 серпня для учнів інтернату буде обладнаний сучасний спортмайданчик. Також 150 тис. грн на ремонт і розвиток отримає Музей музичної культури, що працює при університеті.


Друкувати
Останні новини