Геннадій Кернес провів особистий прийом у Немишлянському районі
08 листопада 2018 16:51 Місто
Геннадій Кернес провів особистий прийом у Немишлянському районі Зі скаргами і заявами на надання матеріальної допомоги, встановлення приладів обліку, передачу житла на баланс міста, реконструкцію доріг та ремонт будинків комунальної власності на зустріч прийшли 55 осіб.

8 листопада Харківський міський голова Геннадій Кернес провів особистий прийом громадян у Немишлянському районі Харкова. Більшість звернень надійшла від пенсіонерів і ветеранів праці, які потребують соціального захисту, також жителі району ініціюють відновлення зелених зон і місць відпочинку, ремонт покрівель, під'їздів і вхідних груп, скаржаться на роботу муніципального транспорту і просять підвищити безпеку на дорогах.

Жителі селища Кулиничі, яке увійшло до складу міста кілька років тому, просять провести капітальний ремонт системи теплопостачання в дитячому садку, оновити вікна в місцевій школі, демонтувати старі ігрові майданчики і встановити нові. Крім того, в місцях зупинки автобуса, що з'єднує колишнє передмістя з Харковом, будуть встановлені криті павільйони.

Бухгалтер Тетяна Клушина від імені групи жителів прийшла із заявою про передачу колишнього відомчого будинку №2 по вул. Благодатній в комунальну власність міста. За підсумками прийому міські служби почнуть підготовку документів, і ще до кінця року міськрада прийме відповідне рішення.

Учитель школи №49 Олександр Петренко подав скаргу на роботу транспорту, який ходить від станції метро «Московський проспект» в різні частини району Нових Будинків. Перевірка підтвердила, що тролейбус №13, а також маршрутки №227 та 267 порушують графік руху після 18:00. Перевізники, викликані на зустріч, попереджені про відповідальність за те, що ввечері інтервал руху значно більше норми.

Відразу кілька заявників пропонують встановити пристрої примусового зниження швидкості (так звані «лежачі поліцейські») перед пішохідними переходами біля шкіл №73, 101 та 161. За їхніми словами, на цих ділянках водії не реагують на знаки і розмітку, і дітям небезпечно переходити дорогу. Геннадій Кернес зазначив, що законодавство забороняє місту встановлювати такі перешкоди. «Ми звернемо, в черговий раз, увагу поліції на ці перехрестя, це їхні повноваження, ну, і, звичайно, культура водіння повинна бути такою, щоб не перегороджувати весь Харків», - сказав він.

За підсумками прийому Департамент комунального господарства внесе в план розробку проектів реконструкції декількох зон відпочинку, таких як парк «Зустріч», сквер на бульварі Богдана Хмельницького, джерело біля Петренківського водосховища - на перетині вул. Краснодарської та пр. Тракторобудівників. Міський голова також розпорядився переглянути плани комунальників на предмет того, які роботи із затверджених можна виконати ще в 2018 році.


Друкувати
Останні новини