Геннадій Кернес привітав з перемогою збірну Харківської області з водного поло
22 грудня 2017 16:11 Спорт
Геннадій Кернес привітав з перемогою збірну Харківської області з водного поло Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 22 грудня, провів зустріч з переможцями міжнародного турніру з водного поло на Кубок мера, який пройшов у спорткомплексі НТУ «ХПІ».

У змаганнях брали участь чотири команди: збірна Харківської області, молодіжна збірна України, а також національна та молодіжна збірні Білорусі. У фіналі збірна Харківської області виграла у білоруської національної збірної.

Сьогодні володарі Кубка мера зустрілися з Геннадієм Кернесом і поділилися враженнями від турніру.

«Спасибі вам за підтримку і організацію таких змагань. Всі наші хлопці доклали багато зусиль і старань, щоб вивести Харків не тільки на всеукраїнський рівень, а й міжнародний. Я сподіваюся, що найближчим часом про нас почують не тільки у Харкові і Україні, а й за кордоном», - сказав капітан збірної Харківської області Віталій Петров.

«Мені подобається водне поло. Я розумію, як багато сил ви витрачаєте, перебуваючи постійно в воді, хоч для вас це і невід'ємна частина життя. Я вас вітаю з перемогою і обіцяю, що ми вам допомагатимемо», - зазначив мер.

Нагадаємо, за останні два роки збірна Харківської області двічі ставала чемпіоном України з водного поло.

Друкувати
Останні новини