Геннадій Кернес привітав з днем народження Василя Тація
13 січня 2018 10:00 Місто
Геннадій Кернес привітав з днем народження Василя Тація Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 13 січня, привітав з днем народження Василя Тація - Почесного громадянина міста Харкова, ректора Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

«Протягом багатьох років Ви вносите вагомий внесок у збереження і розвиток чудових традицій Вищої юридичної школи. Ваш високий авторитет, багатий професійний досвід, ефективність мудрого керівника є запорукою Ваших досягнень на державному, освітньому та науковому теренах. Багато Ваших випускників сьогодні беруть участь у формуванні загального вектора розвитку країни, тому сміливо можна сказати, що під Вашим керівництвом закладається майбутнє України.

Від щирого серця бажаю, щоб професіоналізм і стратегічне мислення, наукова компетентність і творчий потенціал і надалі супроводжували успішну діяльність у підготовці затребуваних і висококваліфікованих фахівців в області юриспруденції.

Високо ціную сформовані партнерські відносини між Університетом та Харківською міською радою, які мають не тільки глибоке історичне коріння, але і перспективу подальшого розвитку нашого міста.

Доброго Вам здоров'я, подальших успіхів у Вашій відповідальній роботі. Нехай обрана справа і надалі приносить задоволення і надихає на нові звершення, а вірні друзі та близькі люди будуть завжди поруч!» - сказано у привітанні міського голови.

Друкувати
Останні новини