Геннадій Кернес підтримав національну збірну з боксу
12 червня 2017 17:40 Місто
Геннадій Кернес підтримав національну збірну з боксу Українські боксери, які представлять країну на чемпіонаті Європи в Харкові, напередодні змагань зустрілися з Харківським міським головою.

12 червня Геннадій Кернес поспілкувався з командою Національної збірної України з боксу, яка готується взяти участь в чемпіонаті Європи з цього виду спорту. Він пройде в Харкові з 16 по 24 червня за участю 250 найсильніших боксерів з 40 європейських країн.

«Вірю, що кожен з вас буде битися всерйоз, на межі можливості. Ми в Харкові постаралися створити всі умови для змагань такого рівня. Успіху і обов'язково перемогти», - сказав міський голова на зустрічі зі спортсменами.

У складі української збірної виступлять: Назар Куротчин (49 кг), Дмитро Замотаєв (52 кг), Микола Буценко (56 кг), Юрій Шестак (60 кг), Мгер Оганісян (64 кг), Євген Барабанов (69 кг), Олександр Хижняк (75 кг), Володимир Скрипка (81 кг), Рамазан Муслімов (91 кг) і Віктор Вихріст (91 + кг). За словами головного тренера національної збірної Дмитра Сосновського, Україна входить до числа фаворитів чемпіонату.

Чемпіонат Європи з боксу в Харкові - один з головних кваліфікаційних турнірів, на якому будуть розіграні ліцензії на чемпіонат світу з боксу, який відбудеться цієї осені в Гамбурзі. Всі бої континентальних змагань пройдуть на арені спорткомплексу «Локомотив».


Друкувати
Останні новини