Геннадій Кернес нагородив фіналістів конкурсу «Харків - місто молодіжних ініціатив»
15 червня 2017 16:47 Місто
Геннадій Кернес нагородив фіналістів конкурсу «Харків - місто молодіжних ініціатив» Автори проектів-переможців отримали премії до 15 тис. грн.

15 червня Харківський міський голова Геннадій Кернес нагородив учасників студентського конкурсу «Харків - місто молодіжних ініціатив», організованого за його ініціативою.

Зі 144 проектів в сфері управління містом, розвитку інфраструктури, фармації, архітектури, екології та розваг близько 50 стали призерами, їх автори отримали премії від 5 до 15 тис. грн.

«Я надзвичайно вражений, по-перше, професіоналізмом і прикладною спрямованістю ваших розробок. Бізнес-плани, технічні розрахунки, дослідні зразки - це дуже високий рівень опрацювання. І друге, але не менш важливе в цьому, - ви пропонуєте виразні, цільні, конкретні ідеї, які готові реалізувати і знаєте, як це зробити», - сказав Геннадій Кернес, виступаючи перед студентами.

За його словами, велика частина запропонованих ідей стосується того, над чим вже працюють в Харкові, - система велодоріжок, транспортна навігація і логістика, благоустрій зон відпочинку, туристична привабливість міста. «Мені дуже сподобалося, що ми мислимо в одному напрямку! Точно можу сказати, що всі пропозиції, що стосуються міської інфраструктури, управління і розвитку міста будуть розглянуті з усією увагою нашими департаментами за відповідним профілем», - зазначив міський голова.

Всього в конкурсі, який проводиться вдруге, взяли участь понад 1200 студентів з 28 вищих навчальних закладів Харкова. Повний список нагороджених можна подивитися тут.

З ініціативи Геннадія Кернеса призовий фонд конкурсу з наступного року буде збільшено до 20 тис. грн. за 1 місце, 15 тис. грн - за 2 місце і 10 тис. грн. - за 3 місце.


Друкувати
Останні новини