Геннадій Кернес і Харківська міськрада висловлюють співчуття родині Юрія Гурового
23 лютого 2018 08:24 Місто
Геннадій Кернес і Харківська міськрада висловлюють співчуття родині Юрія Гурового Харківський міський голова Геннадій Кернес, перший заступник міського голови Ігор Терехов, Харківська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють співчуття рідним і близьким Почесного громадянина міста Харкова, голови Харківського міськвиконкому в 1960-1970-і роки Юрія Гурового, який помер 23 лютого після тривалої хвороби.

«Прийміть наші щирі співчуття у зв'язку зі втратою, що вас спіткала. Бажаємо вам сил і мужності пережити це горе.

Ми знали Юрія Андрійовича як надійного мудрого керівника, людину, яка пройшла непростий шлях від робітника до голови міськвиконкому. Його вклад у розвиток міста Харкова важко переоцінити. Під його керівництвом будувалися лікарні, житлові будинки, транспортні магістралі міста.

Ми поділяємо вашу скорботу в цей важкий час. Світла пам'ять про цю чудову людину назавжди залишиться в наших серцях», - сказано у співчутті.

Довідка. Юрій Андрійович Гуровий народився 3 жовтня 1932 року в Харкові. Трудову діяльність розпочав після закінчення Харківського будівельного технікуму в 1952 році. На початку 1966 року був призначений керуючим трестом «Харківспецбуд». Одночасно обирався депутатом Харківської обласної та міської рад депутатів трудящих. У 1966 році був нагороджений орденом «Знак Пошани».

У 1969 році сесія Харківської міської ради обрала Юрія Гурового головою Харківського міськвиконкому. На час обрання він був наймолодшим з післявоєнних керівників Харкова. Обіймав цю посаду до 1976 року.

Особливу увагу міськвиконком під керівництвом Юрія Андрійовича Гурового приділяв розвитку транспортної схеми міста: було відкрито рух до Салтівського житлового масиву по вул. Весніна. Були забудовані пр. Гагаріна, Салтівське шосе, інші райони міста, споруджені великі лікарняні комплекси в 602 м/р Харкова, невідкладної хірургії, соматичної лікарні та ін. У 1978 році за забудову міста Харкова і введення нових серій житлових будинків був удостоєний Державної премії УРСР.

Друкувати
Останні новини