Геннадій Кернес: Головний ресурс Харкова - це люди
03 липня 2018 12:48 Місто
Геннадій Кернес: Головний ресурс Харкова - це люди Головний ресурс Харкова - це люди: харків'яни дуже люблять своє місто і допомагають в реалізації проектів для його розвитку.

Про це в інтерв'ю телеканалу «NEWSONE» заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес. В інтерв'ю мер також розповів про нові міські інфраструктурні проекти, про недавній інцидент в міськраді, майбутні вибори, чим займається поза роботою і в чому, на його погляд, феномен Харкова.

«Феномен Харкова в тому, що в першу чергу харків'яни згуртувалися, вони дуже люблять своє місто, вони терплячі, вони дають можливість реалізувати ті плани, про які ми їх інформуємо, і допомагають нам в цьому. Без допомоги самих городян таких результатів в Харкові не було б. Люди бачать, як ми всі благоустроюємо, упорядковуємо, і допомагають нам. Допомагають дуже сильно, і ось нагорода - нас оцінили «Financial Times» і журнал «Фокус». У нас були серйозні інвестори - представники Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку, видання «Financical Тimes», які заявили, що головний ресурс Харкова - це люди», - сказав Геннадій Кернес.

Мер зазначив, що продовжить працювати в Харкові.

«Я прикипів до того, щоб Харків відродити і поліпшити, і поки у мене це виходить і є сили - я буду це робити», - підкреслив міський голова.

Нагадаємо, що Харків посів перше місце в щорічному рейтингу комфортності міст України, який склав журнал «Фокус». Крім того, в цьому році ділове видання «Financial Times» визнало Харків найефективнішим в Європі містом для інвестицій, віддавши першість серед 40 міст.

Друкувати
Останні новини