Геннадій Кернес: ЄБРР знову інвестує в Харків
13 червня 2017 15:20 Міжнародне співробітництво
Геннадій Кернес: ЄБРР знову інвестує в Харків Харківський міський голова підписав з Європейським банком реконструкції та розвитку договір про підготовку нового інвестиційного проекту для оновлення тролейбусного парку.

13 червня Харківський міський голова Геннадій Кернес зустрівся з делегацією Європейського банку реконструкції та розвитку на чолі з його першим віце-президентом Філіпом Беннеттом. ЄБРР підтвердив участь в проекті продовження будівництва метрополітену в бік Одеської, а також сторони підписали договір про підготовку кредитної угоди на купівлю нових тролейбусів для Харкова.

«Готовність ЄБРР системно інвестувати в проекти життєзабезпечення міста - для нас висока оцінка і стимул. І, головне, - можливість не зупинятися в розвитку Харкова. Дякую вам від імені всіх харків'ян, що разом з нами вірите в успіх», - сказав Геннадій Кернес під час зустрічі.

За його словами, умовою надання коштів для будівництва метро є забезпечення державою суверенного кредиту. Зі свого боку місто виконало всі умови в частині співфінансування, підготовки територій, надання всієї необхідної інформації технічним консультантам проекту.

Перший віце-президент ЄБРР Філіп Беннетт повідомив, що питання підтвердження державних гарантій на кредитування будівництва метрополітену він буде обговорювати на зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

«Упевнений, що ми почуємо слова підтримки, і договір буде підписаний», - зазначив він.

Про спільне інвестування в продовження лінії метро в бік вул. Одеської, а також будівництво Олексіївського депо і придбання близько 100 нових вагонів в 2014 році домовилися Харківська міська рада, Європейський банк реконструкції і розвитку і Європейський інвестиційний банк. Вартість проекту - понад 380 млн євро.


Друкувати
Останні новини