Геннадій Кернес - в одному з госпіталів Ізраїлю (додано відео)
29 квітня 2014 09:23
Геннадій Кернес - в одному з госпіталів Ізраїлю (додано відео) Харківський міський голова проходитиме подальше лікування після вогнепального поранення в одному з госпіталей Ізраїлю. Близько 9:00 він прибув туди у супроводі дружини і бригади ізраїльських лікарів.
Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат. Рішення про можливість переїзду було прийнято вночі 29 квітня після консиліуму ізраїльських фахівців і лікарів Харківської лікарні швидкої та невідкладної допомоги ім. О. І. Мещанінова. 

За словами директора Харківського інституту загальної та невідкладної хірургії Валерія Бойка, відбулася стабілізація життєвих показників Геннадія Кернеса, що дозволило прогнозувати благополучний переліт. Далі лікуватимуть мера ізраїльські лікарі, які мають значно більший досвід у лікуванні вогнепальних поранень. 

Як зазначив Юрій Сороколат, фахівці як і раніше підтримують Геннадія Кернеса в стані медикаментозного сну і забезпечують вентиляцію легенів. 

Як повідомила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, Генпрокуратура дала дозвіл на лікування Харківського міського голови за кордоном.


Друкувати
Останні новини