Генконсул Німеччини побував на харківській Масляній
12 березня 2016 12:39 Міжнародне співробітництво
Генконсул Німеччини побував на харківській Масляній Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку (офіс в Дніпропетровську) Вольфганг Мессінгер сьогодні, 12 березня, відвідав масничне містечко на пл. Свободи.

Вчора, 11 березня, на зустрічі в міській раді, присвяченій майбутній «Ночі науки», Вольфгангу Мессінгеру передали запрошення від Харківського міського голови Геннадія Кернеса взяти участь у святі.  І сьогодні Генконсул разом із дружиною познайомились з масничними традиціями Слобожанщини і різних країн світу.

Вольфганга Мессінгер пригощали млинцями, чаєм, подарували безліч сувенірів і дали можливість взяти участь в конкурсах. Особливу програму підготували в Червонозаводському районі, який цього року представляв рідну країну консула - Німеччину. Гостей зустріли актори в національних костюмах, танцювальна та музична групи. 

«Найголовніший день Масляної - завтра, але вже сьогодні мені подарували гарний настрій. Дуже хороша ідея представити традиції різних країн світу. Презентували все дуже вдало, і Німеччину показали з різних сторін, не тільки як Баварію», - сказав Вольфганг Мессінгер. А його дружина пожартувала, що після бразильського куточка відчула себе на карнавалі в Німеччині. Вона подякувала харків'янам за привітність, доброту і веселий настрій.

Генеральний консул з дружиною побажали харків'янам хорошої Масляної, успіхів, миру і спокою.

Нагадаємо, що сьогодні святкове містечко працюватиме з 12:00 до 20:00, а в неділю - з 12:00 до 18:30. 13 березня о 17:00 розпочнеться велика хода за участю ряджених від кожного району. Після її закінчення на площі пройде традиційне спалення опудала, що символізує зиму. У цьому дійстві візьмуть участь театр вогню і хореографічні колективи харківських вишів.

Друкувати
Останні новини