Євген Мураєв закликав підтримати Харків
20 червня 2018 14:46 Місто
Євген Мураєв закликав підтримати Харків Тих, хто відправляє до Харківської міської ради «активістів» і змушує поліцію тиснути на міську владу, блокуючи роботу комунальних підприємств, мало цікавить думка харків'ян.

Про це сьогодні на своїй сторінці в «Facebook» заявив народний депутат України Євген Мураєв.

За його словами, сьогодні Харків перебуває в стабільній трійці найкомфортніших і чистих міст в Україні. «Тут святкують День Перемоги і не згодні на «аграрне майбутнє». Харків завжди був науковим і технологічним центром країни, тут марно розповідати, що закордон нам допоможе. У нас вміють і хочуть працювати самі», - сказав Євген Мураєв.

Він зазначив, що інцидент з погромом, що відбулися сьогодні в мерії, а також попередні обшуки представниками правоохоронних органів на комунальних підприємствах міста покликані дестабілізувати роботу місцевої влади.

«Тих, хто відправляє до міськради «активістів» і змушує правоохоронні органи тиснути на міську владу, блокуючи роботу комунальних підприємств, мало цікавить думка харків'ян. Їм потрібно підім'яти Харків під себе», - підкреслив нардеп.

У своїй заяві Євген Мураєв закликав усіх підтримати харківського мера, за якого віддали голоси 65% городян.

«Це не вузька підтримка одного міста і одну людину. Ми захищаємо право вирішувати своє життя, самим визначати, що нам вигідно і корисно - в своєму місті, в своїй області. Право жити, щоб нас ніхто не ламав через коліно. Смішно, але одночасно ми захищаємо і ту саму децентралізацію, про яку лепече уряд. Але якої фактично немає. Якби була, то муніципальна поліція, яка не підкоряється телефонним дзвінкам з Києва, захистила б місто. І СБУ, завдання якої - національна безпека, не займалися б питаннями роботи каналізації та вивозу сміття в обласному центрі», - зазначив Євген Мураєв.

Він також додав, що міська влада повинна звітувати тільки перед своїми виборцями, але ніяк не перед київськими чиновниками.

Друкувати
Останні новини