До Дня міста молоді фахівці КСП «Харківміськліфт» отримають житло
25 березня 2011 11:05
До Дня міста молоді фахівці КСП «Харківміськліфт» отримають житло Близько 150 молодих фахівців КСП «Харківміськліфт» отримають до Дня міста житло в гуртожитку сімейного типу по вул. 17-го Партз'їзду, 8.

Про це сьогодні повідомив директор КСП «Харківміськліфт» Анатолій Кандауров у ході ознайомлення депутатів Харківської міської ради з роботою цього підприємства.

«Питання омолодження кадрів на нашому підприємстві стоїть дуже гостро. У зв'язку з цим з ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса минулої осені в господарське відання КСП «Харківміськліфт» було передано гуртожиток по вул. 17-го Партз'їзду, 8. Ми відразу ж приступили до робіт. До зими вдалося відновити покрівлю, закінчити обробку фасаду і засклити будівлю. Зараз повним ходом йдуть внутрішні роботи», - підкреслив Анатолій Кандауров.
Також за інформацією директора КСП «Харківміськліфт», з метою збільшення чисельності електромеханіків з техобслуговування ліфтів та електромонтерів в минулому році в господарське відання підприємства передано гуртожиток по вул. Гвардійців Широнінців, 37. Протягом короткого часу за підтримки Харківської міської ради силами КСП «Харківміськліфт» в гуртожитку відновлені ліфти, під'їзні та пішохідні дороги, вхідні групи з установкою дверей, покрівельні покриття, електрощитові, освітлення під'їздів і поверхових майданчиків. Гуртожиток приведено в хороший жиловий стан, відновлено дитячий майданчик.

 


 

Друкувати
Останні новини