Через снігопад в Харкові впало понад півтисячі дерев
02 грудня 2015 11:15 Місто
Через снігопад в Харкові впало понад півтисячі дерев 528 дерев і 636 великих гілок, за інформацією на 11:00 сьогодні, 2 грудня, впало через снігопад у Харкові біля будинків комунальної форми власності.

За 12 годин у місті випало більше половини місячної норми опадів. У Комінтернівському районі без світла залишився один дитячий садок, у Київському - один дитсадок і кілька шкіл. У Ленінському районі сталося 13 поривів електромереж міськсвітла і 24 пориви районних електромереж.

Як повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, вночі на вулицях міста працювала вся снігоприбиральна техніка, проїзд по центральних магістралях був забезпечений, зараз роботи йдуть на внутрішньобудинкових територіях.

«Є пориви контактної мережі, створені оперативні бригади, які усувають несправності і ремонтують мережу. Ми підключили і «Харківводоканал», і «Харківські теплові мережі» до прибирання повалених дерев, їх розпилювання та утилізації. Ситуація контрольована, працюємо з «Харківобленерго» з відновлення електрики у школах і дитячих садках», - повідомив Ігор Терехов.

Зазначимо, що в прибиранні від снігу прибудинкових територій задіяно близько 2 тисяч робітників.

Друкувати
Останні новини