Будівельна компанія «Житлобуд-2» відзначила 75-річчя
05 жовтня 2018 17:16 Інфраструктура
Будівельна компанія «Житлобуд-2» відзначила 75-річчя Свято, присвячене 75-річчю будівельної компанії ТДВ «Житлобуд-2», відбулося сьогодні, 5 жовтня, в Театрально-концертному центрі (мала зала ХНАТОБ ім. М. В. Лисенка).

Як зазначив голова наглядової ради ТДВ «Житлобуд-2» Юрій Кроленко, з часу свого заснування «Житлобуд-2» пройшов великий шлях, починаючи з відновлення післявоєнного Харкова до будівництва в місті сучасних інфраструктурних об'єктів.

«На початку 90-х, коли держава від нас відвернулася і ми залишилися без держзамовлення, нам було дуже важко, але ми вистояли. Ми змінили структуру компанії, зробили низку організаційних заходів, і це дало нам можливість вийти на той рівень, якого ми досягли сьогодні. Наша компанія має запатентовані винаходи і впроваджує нові технології - деякі з них ми першими освоїли в Харкові. У нас є запас міцності і чудові майстри своєї справи, що дозволяє з упевненістю дивитися в майбутнє і досягати все нових висот!» - сказав Юрій Кроленко.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса колектив компанії привітав перший заступник міського голови Ігор Терехов. Він зазначив, що спільно з «Житлобуд-2» в місті було реалізовано багато успішних проектів, зокрема, створення Регіонального центру послуг і реконструкція будівлі Історичного музею. Ігор Терехов висловив надію, що плідну співпрацю міста і будівельної компанії буде продовжено.

«Проекти, реалізовані вами, унікальні за технологією, дизайном і довговічності - це крок вперед у будівництві. Завдяки вам місто розвивається і стає гарним і сучасним. Хочу побажати вашому колективу, всім працівникам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, стабільності та успішного співробітництва з містом!» - сказав Ігор Терехов.

Він вручив кращим співробітникам компанії Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради і Подяки міського голови.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт. У фойє центру була організована виставка, присвячена ювілею компанії.

Довідка. «Житлобуд-2» було засновано 5 жовтня 1943 року. На сьогоднішній день це одна з найстаріших будівельних компаній міста. На її рахунку будівництво таких відомих харківських будівель, як ККЗ «Україна», Будинок зі шпилем на пл. Конституції, інститути «Гіпротракторосільгоспмаш» і «Харківпроект», Будинок рад, а також ряд готелів, житлових мікрорайонів і установ охорони здоров'я міста.

Друкувати
Останні новини