Бригади «Харківводоканалу» прибирають намерзлий лід біля житлових будинків
30 січня 2019 15:34 ЖКГ
Бригади «Харківводоканалу» прибирають намерзлий лід біля житлових будинків Бригади КП «Харківводоканал» сьогодні, 30 січня, прибирають намерзлий лід на магістралях і у дворах житлових будинків.

Як повідомив заступник директора Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Олексій Кучеревський, сьогодні в роботах задіяні 22 бригади: частина комунальників займаються усуненням аварій на мережах, інші - благоустроєм прибудинкових територій і прибиранням криги.

«В осінньо-зимовий період працівники підприємства регулярно беруть участь у прибиранні снігу та криги, яка з'являється після усунень пошкоджень на мережах водопостачання. З початку року благоустрій було виконано за 67 адресами», - повідомив Олексій Кучеревський.

За його словами, в бригаді працюють в середньому по п'ять осіб, кригу прибирають новою спецтехнікою підприємства. На сьогоднішній день в роботі понад 30 адрес, за якими необхідно прибрати намерзлий лід. При цьому він зазначив, що комунальники виконують заявки, отримані не тільки диспетчерською службою КП «Харківводоканал», а й КП «Благоустрій».

Заступник директора Комплексу «Харківводопостачання» звернувся до автомобілістів з проханням не паркувати машини на проїжджій частині та у дворах будинків, щоб не заважати роботі комунальників.

Друкувати
Останні новини