Біля стадіону «Металіст» буде тимчасово заборонений рух транспорту
05 грудня 2017 18:16 Оперативна інформація
Біля стадіону «Металіст» буде тимчасово заборонений рух транспорту Рух транспорту по вул. Молочній, на ділянці від пр. Московського до пр. Гагаріна, вул. Храмова, вул. Державінській, вул. Плеханівській, на ділянці від вул. Молочної до вул. Польової, у пров. Власівському буде заборонений з 19:00 6 грудня до 00:30 7 грудня.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов'язано з проведенням на стадіоні «Металіст» матчу Ліги чемпіонів УЄФА між ФК «Шахтар» і «Манчестер Сіті» (Англія).

На цей період рух автобусів буде організований наступним чином:

№68е і 232е: змінять кінцеву зупинку «Ст. метро «Метробудівників» та здійснюватимуть висадку і посадку пасажирів на зупинці «Ст. метро «Проспект Гагаріна»;

№260е: скоротить шлях прямування і змінить кінцеву зупинку таким чином: вул. Плеханівська - ст. м. «Завод ім. Малишева»; висадка і посадка пасажирів здійснюватиметься на зупинці «Ст. м. «Завод ім. Малишева».

Інші автобуси об'їжджатимуть закриті вулиці наступним чином:

№11е: вул. Вернадського - вул. Малом'ясницька - пр. Гагаріна - пл. Героїв Небесної Сотні - пр. Московський і далі за маршрутом;

№211е (у напрямку вул. Академіка Павлова): вул. Гольдбергівська - пров. Молчанівський - пр. Гагаріна - вул. Вернадського - Гімназійна набережна - пр. Московський і далі за маршрутом;

(у напрямку вул. Гольдбергівської): пр. Московський - Гімназійна набережна - вул. Вернадського - пр. Гагаріна - вул. Гольдбергівська і далі за маршрутом;

№231е: пр. Московський - вул. Академіка Павлова і далі за маршрутом;

№244е: пр. Московський - вул. Польова і далі за маршрутом;

№251е: пр. Московський - вул. Богдана Хмельницького - пл. Захисників України - пр. Московський - вул. Польова - вул. Плеханівська і далі за маршрутом.

Також з 19:00 6 грудня до 00:30 7 грудня буде заборонений рух трамваїв по вул. Плеханівській, на ділянці від вул. Молочної до вул. Молодої Гвардії. У зв'язку з цим, рух трамваїв буде організований наступним чином:

№5: вул. Одеська - пр. Героїв Сталінграда - вул. Морозова - вул. Плеханівська - вул. Польова - вул. Молодої Гвардії - вул. Плеханівська - вул. Морозова - пр. Героїв Сталінграда - вул. Одеська.

Як зазначили в Департаменті інфраструктури, Харківський метрополітен працюватиме до 1:00 7 грудня. Автобусні перевізники також забезпечать роботу пасажирського автотранспорту від станцій метро за основними напрямками до 1:00 7 грудня.

Друкувати
Останні новини