Більшості школярів потрібно спостерігатися і лікуватися у стоматолога
16 травня 2018 17:51 Медицина
Більшості школярів потрібно спостерігатися і лікуватися у стоматолога За попередніми підсумками профілактичних медичних оглядів цього навчального року було встановлено, що 58% харківських школярів необхідне спостереження і лікування у стоматолога.

Про це сьогодні, 16 травня, на засіданні постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров'я Харківської міської ради повідомила заступник директора Департаменту охорони здоров'я Тетяна Бакалова.

За її словами, у багатьох дітей виявили карієс. «Це говорить про якість питної води, харчування і, природно, про гігієнічні навички», - зазначила заступник директора департаменту.

Станом на 1 травня медогляди пройшли близько 92 тис. школярів, або 76% (всього було заплановано оглянути 120,1 тис. учнів). В результаті, здоровими були визнані 38% дітей, 30% підлягають диспансерному спостереженню і ще 25% необхідно додаткове обстеження. У 26% дітей виявили патологію кістково-м'язової системи, у 22% - патологію органів зору, у 21% - патологію центральної нервової системи.

Друкувати
Останні новини