Впровадження сучасних систем диспетчеризації - ноу-хау харків'ян
25 березня 2011 10:54
Впровадження сучасних систем диспетчеризації - ноу-хау харків'ян Новітні бездротові системи диспетчеризації із застосуванням GSM-технологій розроблені в Харкові на замовлення КСП «Харківміськліфт».

Про це повідомив 25 березня директор цього підприємства Анатолій Кандауров під час ознайомлення депутатів Харківської міської ради з роботою загальноміської Центральної диспетчерської служби з обслуговування ліфтів та внутрішньобудинкових мереж.

За інформацією Анатолія Кандаурова, впровадження та встановлення нових програмних систем диспетчеризації дозволяє істотно скоротити витрати на обслуговування і кількість персоналу, більш оперативно реагувати на заявки харків'ян.
«Будучи частиною загальноміської Центральної диспетчерської служби, ми безпосередньо в цілодобовому режимі взаємодіємо зі службою «15-62». У розпорядженні диспетчерів - всі можливі сучасні види зв'язку. Для вивчення досвіду впровадження бездротових систем диспетчеризації до нас приїжджають мери інших міст, керівники і фахівці аналогічних підприємств з багатьох регіонів України та країн ближнього зарубіжжя», - зазначив директор КСП «Харківміськліфт».

 

Друкувати
Останні новини