73% житлового фонду Харкова підготовлені до нового опалювального сезону
01 серпня 2018 12:17 ЖКГ
73% житлового фонду Харкова підготовлені до нового опалювального сезону 73% житлового фонду Харкова комплексно підготовлені до опалювального сезону 2018-2019 років.

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 1 серпня, провів планову нараду з підготовки міста до роботи в осінньо-зимовий період. У ній взяли участь представники райадміністрацій, профільних департаментів, комунальних підприємств.

В рамках підготовки до зими в житлових будинках усіх районів Харкова ведуться роботи з перевірки та ремонту систем центрального опалення, внутрішньобудинкових мереж гарячого та холодного водопостачання, водовідведення. На звітний період увесь комплекс робіт проведений у 5,7 тис. будинків.

За словами Ігоря Терехов, до кінця серпня - початку вересня необхідно завершити перевірку і ремонт внутрішньобудинкових мереж і почати роботи на магістральних трубопроводах КП «Харківські теплові мережі». Перекладання труб буде проведене за рахунок коштів підприємства, а закупівля матеріалів - за кредитні ресурси Світового банку. Всього планується замінити понад 6,7 км магістральних тепломереж, в тому числі й ті, на яких у минулому опалювальному сезоні відбулися пориви.

«Не один рік ми вели планову роботу з нашими партнерами зі Світового банку. У нас є багато проектів, серед них - будівництво першого в Україні сміттєпереробного комплексу та глобальний проект з перекладки магістралей «ХТМ». До початку нового опалювального сезону планується повністю перекласти 94-ту магістраль. Крім того, роботи будуть виконані на інших магістралях, які наприкінці минулої зими були в аварійному стані і дали збій», - зазначив Ігор Терехов.

Також він повідомив, що бригади КП «Харківводоканал» виконують роботи з підготовки внутрішньобудинкових і магістральних мереж за графіком. Крім того, триває підготовка транспортної системи, дорожнього господарства, спеціалізованої техніки та заготівля посипальних матеріалів.

Друкувати
Останні новини