У «Французькому бульварі» перевірили протипожежну безпеку квест-кімнат
29 січня 2019 13:52 Місто
У «Французькому бульварі» перевірили протипожежну безпеку квест-кімнат За дорученням першого заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова в місті почалися перевірки протипожежної безпеки квест-кімнат.

Сьогодні, 29 січня, така перевірка пройшла в ТЦ «Французький бульвар», де розташований комплекс «Корпорація квестів». Комісія в складі представників Адміністрації Московського району, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в місті Харкові, Державної архітектурно-будівельної інспекції, профільних департаментів міської ради, фахівців з охорони праці комплексно вивчила роботу підприємства.

Під час перевірки керівник «Корпорації квестів» Максим Жибарєв розповів, що для забезпечення протипожежної безпеки вжито низку заходів.

«У нас скрізь встановлені системи відеоспостереження, і співробітники постійно контролюють кожну дію гравців. Є система зв'язку і кнопка, яка відкриває двері. Також встановлені системи пожежогасіння, вентиляції та оповіщення про пожежу. У нас є необхідна кількість вогнегасників, а персонал пройшов навчання з протипожежної безпеки. Обладнані два евакуаційні виходи, при цьому меблі розставлені так, щоб не загороджувати прохід», - зазначив Максим Жибарев.

Головний пожежний інспектор Московського району Валентин Фісун звернув увагу керівництва комплексу на невеликі недоліки, які слід усунути.

«Шляхи евакуації слід обробити матеріалами, які не горять, і не у всіх кімнатах є світлова стрілка з написом «Вихід». А в основному всі правила протипожежної безпеки виконуються, інструктажі з працівниками проводяться, є система пожежогасіння, вогнегасники, схеми евакуації, інструкції», - розповів Валентин Фісун.

Підбиваючи підсумки перевірки, перший заступник голови Адміністрації Московського району В'ячеслав Зоценко повідомив, що фахівець у сфері дотримання санітарного законодавства зробив зауваження щодо наявності медичних книжок у персоналу і сертифікатів на меблі.

«Є невеликі зауваження, і буде встановлений термін на їх усунення. Але в цілому - кімната може працювати далі», - зазначив В'ячеслав Зоценко.

За його словами, перевірки квест-кімнат продовжаться найближчим часом.

Нагадаємо, в січні у Польщі в квест-кімнаті сталася пожежа, яка забрала життя п'яти 15-річних дівчаток, які святкували там день народження. У зв'язку з цією подією перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов доручив перевірити роботу всіх квест-кімнат у місті.

Друкувати
Останні новини