Тепло подається в 96% комунального житлового фонду
07 листопада 2018 14:07 ЖКГ
Тепло подається в 96% комунального житлового фонду Зараз у Харкові тепло подається в 96% житлового фонду комунальної форми власності.

Про це повідомили в диспетчерській КП «Харківські теплові мережі».

За даними тепловиків, на 8:00 7 листопада в Харкові теплом забезпечені 98% ЖБК та ОСББ, 99% - відомчого житлового фонду та гуртожитків. Також тепло подається на 99% об'єктів соцкультпобуту, за винятком двох закладів охорони здоров'я.

Таким чином, поки немає теплопостачання в 190 будинках комунальної форми власності, 11 - ЖБК та ОСББ, одному відомчому будинку і двох гуртожитках.

Як повідомили в КП «ХТМ», щодня до теплопостачання підключаються близько 70 будинків. Напружена ситуація склалася, в основному, в Київському і Шевченківському районах, в які дає тепло приватна ТЕЦ-5. Це підприємство лише нещодавно почало роботу і ще не вийшло на повну потужність.

Нагадаємо, Харківський міський голова Геннадій Кернес доручив завершити подачу тепла в усі житлові будинки до кінця цього робочого тижня, а потім у найкоротші терміни забезпечити і гаряче водопостачання у всіх районах міста.

Друкувати
Останні новини