Харків'яни виграли чотири «золота» на чемпіонаті світу з кікбоксингу
07 листопада 2018 12:17 Спорт
Харків'яни виграли чотири «золота» на чемпіонаті світу з кікбоксингу Чемпіонат світу з кікбоксингу WTKA пройшов з 31 жовтня по 4 листопада в місті Маріна-ді-Каррара (Італія).

У ньому взяли участь 4,7 тис. спортсменів з 94 країн.

До збірної команди України увійшли п'ять кікбоксерів з Харкова, і всі вони виграли медалі.

Так, серед юніорів Анастасія Арцт (КДЮСШ №6) посіла перше місце в розділі фул-лоу у ваговій категорії до 48 кг, а Дарина Криванич (КДЮСШ №6) - в лайт лоу в категорії до 55 кг. Ярослав Осетров (КДЮСШ №6) виграв золоту медаль в розділі фул в категорії до 63 кг, а Станіслав Судоплатов (Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського «ХАІ») - в розділі фул в категорії до 67 кг.

Серед чоловіків Андрій Боцман, який представляв Харківський національний університет радіоелектроніки, посів третє місце в розділі лайт у ваговій категорії до 74 кг.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.