У Нюрнберзі відбувся круглий стіл за участю харківських школярів
05 листопада 2018 20:19 Міжнародне співробітництво
У Нюрнберзі відбувся круглий стіл за участю харківських школярів Круглий стіл за участю школярів Харкова та Нюрнберга, а також відкриття виставки дитячих малюнків Харківської художньої школи ім. І. Рєпіна, відбулися сьогодні, 5 листопада, в рамках проведення Днів Харкова в Нюрнберзі.

У заході взяли участь секретар Харківської міської ради Олександр Новак, Генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко, Почесний консул Німеччини в Харкові Тетяна Гавриш, представники муніципалітетів Нюрнберга та Харкова, Спілки побратимства «Харків-Нюрнберг» і «Будинку Нюрнберга» в Харкові, а також школярі.

Тематичні зустрічі учнів з Харкова і Нюрнберга проводяться щорічно, починаючи з 2014 року, за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Цього року темою засідання стала екологія і захист навколишнього середовища, що на сьогоднішній день є актуальним питанням для міжнародної спільноти. Також важливим напрямком у рамках міжмуніципального співробітництва Харкова та Нюрнберга є сфера енергоефективності.

На виставці, що відкрилася, був представлений ​​дитячий живопис у різних техніках виконання. Основною темою робіт школярів стало місто Харків. У виставці взяли участь юні художники віком від 11 до 15 років.

Довідка. «Будинок Нюрнберга» в Харкові функціонує з 1995 року як культурно-просвітницький центр. За цей час за його сприяння в місті вдалося реалізувати низку проектів у різних сферах суспільного життя.

Харківська дитяча художня школа № 1 ім. І. Ю. Рєпіна була заснована 15 червня 1944 року до 100-річного ювілею від дня народження великого художника. Це єдина в місті Харкові дитяча школа, яка дає академічну професійну освіту початкового рівня. За час роботи дитячої художньої школи в ній пройшли навчання понад 4 тис. дітей, багато з яких вибрали професію художника. В даний час у школі навчаються близько 500 дітей від 6 до 15 років, відкриті класи для дорослих від 16 років. Навчання проходить на двох відділеннях - станковому та творчого розвитку.

Друкувати
Останні новини