Ігор Терехов провів особистий прийом громадян
12 вересня 2018 16:51 Місто
Ігор Терехов провів особистий прийом громадян Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов провів 11 вересня особистий прийом громадян у Новобаварському районі.

Місцеві жителі порушували питання, які стосувалися, в основному, житлово-комунального господарства та благоустрою територій, зокрема, роботи каналізаційної системи, асфальтування тротуарів, озеленення території.

Мешканці будинку по вул. Богомольця, 11 поскаржилися на роботу загальнобудинкового лічильника тепла, оскільки, за їхніми словами, платити вони стали більше, а тепліше в квартирах не стало. Напередодні нового опалювального сезону це питання знову стало актуальним.

«Звичайно, люди стурбовані тим, що доведеться платити більше. Природно, кожен хоче знати, за що він платить, і отримувати якісну послугу. Тому ми розбиратимемося з лічильниками, наскільки вони правильно повірені і встановлені», - зазначив Ігор Терехов.

За його словами, жодна з проблем, з якими харків'яни приходять на прийом, не залишиться без уваги, і кожна з них ставиться на контроль виконання із зазначенням термінів.

«Дійсно, дуже багато зроблено, але багато ще належить зробити. Бюджет не неосяжний, але все, що можливо, ми робимо і будемо робити. З року в рік темпи робіт зростають - впорядковується територія, ремонтуються внутрішньоквартальні дороги, житлові будинки. Тому така робота планомірно виконуватиметься і цього року, і наступного», - підкреслив перший віце-мер.

Друкувати
Останні новини