У будинках Індустріального району встановлюють ІТП
04 липня 2018 15:24 ЖКГ
У будинках Індустріального району встановлюють ІТП До початку опалювального сезону в 20 житлових будинках Індустріального району будуть встановлені індивідуальні опалювальні пункти.

Про це сьогодні, 4 липня, повідомив начальник Індустріальної філії КП «Харківські теплові мережі» Ігор Лоскот.

Зараз роботи ведуться за п'ятьма адресами: вул. Франтішека Крала, 57, 71; вул. 12 Квітня, 26, 30 і вул. Момота, 10/10.

«На початку минулого опалювального сезону ми встановили пробний ІТП на вул. Франтішека Крала, 55. Нові модулі опалення і гарячої води дуже добре показали себе в роботі в осінньо-зимовий період, і тепер за рахунок кредитних коштів Світового банку встановлюються індивідуальні теплові пункти в інших багатоповерхівках. За два роки такі ІТП з'являться в 96 будинках нашого району, де старе обладнання морально і технічно застаріло. Також там будуть встановлені прилади обліку», - зазначив Ігор Лоскот.

За його словами, нові ІТП повністю автоматизовані і, в залежності від температури зовнішнього повітря, регулюють подачу тепла в квартири. Це дозволяє поліпшити якість теплопостачання і зменшити використання енергоресурсів. За розрахунками, робота індивідуальних теплових пунктів знижує для населення рівень оплати за опалення приблизно на 20%.

Друкувати
Останні новини