Місто хоче залучити кредити на оновлення тролейбусів і вагонів метро
07 грудня 2017 13:27 Економіка
Місто хоче залучити кредити на оновлення тролейбусів і вагонів метро Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 7 грудня, провів зустріч з представниками Європейського інвестиційного банку Іштваном Хайцінгером і Бернардом Сімеріа.

Сторони обговорили можливість кредитування кількох проектів, які планується реалізувати в Харкові.

Як повідомив Ігор Терехов, міська влада хотіла б залучити кредит у розмірі 10 млн євро на придбання нових тролейбусів. Представники ЄІБ запевнили, що це питання буде розглянуто найближчим часом. У випадку позитивного рішення кредитні ресурси місто отримає приблизно в березні 2018 року.

Також обговорювалося питання надання кредиту в розмірі 45 млн євро на закупівлю вагонів для Харківського метрополітену для заміни застарілого рухомого складу. За домовленістю сторін, ці кошти також можуть бути виділені місту приблизно в березні наступного року.

Третьою темою обговорення з представниками Європейського інвестиційного банку став проект з безпеки руху на дорогах Харкова.

«Таку систему безпеки обов'язково потрібно зробити, але під це потрібні кошти. Тому ми домовилися про подальші кроки в напрямку фінансування безпеки на наших дорогах», - зазначив Ігор Терехов після зустрічі.

Друкувати
Останні новини