У Харкові відзначили День соціального працівника
07 листопада 2017 17:03 Суспільство
У Харкові відзначили День соціального працівника Святковий концерт з нагоди Дня соціального працівника України відбувся сьогодні, 7 листопада, у Палаці культури Головного управління Національної поліції в Харківській області.

У заході взяли участь представники керівництва міста та області, а також працівники структурних підрозділів соціальної сфери міста Харкова.

Перед концертом заслуженим працівникам соціальної сфери вручили подарунки.

З професійним святом усіх присутніх привітала заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

«Я дякую усім вам за ту титанічну працю, який ви щодня виконуєте. Соціальний працівник - це не професія, це місія. І давайте її виконувати найкращим чином. У нас є величезна кількість працівників, які заслуговують найвищої оцінки. Люди працюють по 25-26 років, тобто з моменту утворення в місті системи соціального захисту. Ми сьогодні дякуємо їм за роботу і бажаємо всього найкращого», - зазначила віце-мер.

У рамках святкового концерту перед усіма гостями свята виступили дитячі танцювальні та вокальні колективи.

Довідка. День соціального працівника України був заснований Указом Президента від 13 квітня 1999 року. Свято відзначається щорічно в першу неділю листопада.

В системі соціального захисту населення міста Харкова працюють понад 2 тис. осіб. Соціальні служби міста це, перш за все, пенсійний фонд, центр зайнятості, управління праці та соціального захисту населення. Об'єктом уваги всіх соціальних служб є більше половини населення територіальної громади міста, а саме: понад 800 тис. харків'ян, а також тимчасово переміщені особи із зони проведення АТО, учасники АТО і члени їхніх сімей, члени сімей загиблих тощо.

Друкувати
Останні новини