Геннадій Кернес провів особистий прийом харків'ян
10 жовтня 2017 13:30 Місто
Геннадій Кернес провів особистий прийом харків'ян Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 10 жовтня, провів особистий прийом харків'ян.

По допомогу у вирішенні індивідуальних побутових проблем, в ремонті і надання житла, за виділенням землі та з інших питань до міського голови звернулися понад 20 осіб.

Ігор Зачко, що представляє громадську організацію із захисту внутрішньо переміщених осіб, звернувся до мера з проханням прийняти міську програму щодо співфінансування придбання житла для переселенців. За дорученням Геннадія Кернеса така програма вже розробляється і впроваджуватиметься в 2018 році.

Також під час прийому була досягнута домовленість із керівництвом машинобудівного заводу «Світло Шахтаря» про передачу відомчого гуртожитку в комунальну власність, про що просили його мешканці.

Крім того, до 50-річчя Харківської школи №61 їй посприяють у ремонті їдальні та актової зали, а також у придбанні комп'ютерів для комп'ютерного класу.

Підбиваючи підсумки особистого прийому, Геннадій Кернес закликав керівників профільних департаментів, комунальних підприємств і голів районних адміністрацій максимально вирішити до погіршення погодних умов проблемні питання - ремонт дахів, внутрішньоквартальних доріг і пішохідних тротуарів, розриттів на місцях аварій у системах водо- і теплопостачання.

«Незабаром почнуться дощі, тому потрібно закрити всі проблемні питання. Особливо прошу голів райадміністрацій оперативно реагувати на всю подібну інформацію. Також необхідно приділити увагу огородженню місць розриттів. Вимоги такі: вони повинні бути новими, сучасними і помітними для людей, щоб у яму ніхто не впав. Ці огородження мають бути однаковими скрізь - не тільки в центрі, а й на околицях», - зазначив Геннадій Кернес.


Друкувати
Останні новини