Об'єкти «Харківводоканалу» готують до опалювального сезону
12 вересня 2017 12:55 ЖКГ
Об'єкти «Харківводоканалу» готують до опалювального сезону На об'єктах КП «Харківводоканал» завершується підготовка до роботи в осінньо-зимовий період.

В даний час роботи ведуться на цілій низці будівель і споруд. Наприклад, на насосній станції №29, яка знаходиться на пр. Ландау, 54, зараз проводиться капремонт даху, ремонтуватиметься фасад, вимощення тощо.

«Ця станція забезпечує цілодобову подачу води в чотири райони - Основ'янський, Слобідський, Немишлянський і частину Московського. Тому її готовність до безперебійної роботи в будь-який час вкрай важлива. Зараз ми готуємося до опалювального сезону. Уже готова система опалення, займаємося покрівлею», - зазначив начальник насосної станції №29 Олексій Дубинко.

Як повідомив начальник управління артезіанського водопроводу і насосних станцій КП «Харківводоканал» Юрій Шандурський, двічі на рік - навесні і восени - проводиться перевірка стану стін, перекриттів, покрівель, вимощень, зливостоків в більш ніж 300 будівлях і спорудах, які знаходяться на балансі управління.

«Цього року ми капітально відремонтували покрівлю на 10 об'єктах загальною площею 1026 квадратних метрів. Перш за все, це будівлі, в яких розташоване електротехнічне високовольтне обладнання. Не можна допустити, щоб вода потрапила на машини, які працюють, що може спричинити створення аварійних ситуацій, аж до зупинки насосної станції. До речі, зараз ремонт покрівлі ми робимо без залучення підрядників, своїми силами, що в кілька разів дешевше», - зазначив Юрій Шандурський.

За його словами, також в рамках підготовки до опалювального сезону на окремих об'єктах «Харківводоканалу» були проведені роботи з відновлення зовнішньої штукатурки будівель, роботи з теплоізоляції, герметизації водопровідних камер, ремонт колодязів, відновлення зливостоків і парапетів будинків.


Друкувати
Останні новини