У Регіональному центрі послуг рятувальники провели навчання
08 вересня 2017 21:18 Суспільство
У Регіональному центрі послуг рятувальники провели навчання
 Навчання з ліквідації пожежі та евакуації відвідувачів пройшло сьогодні, 8 вересня, в Регіональному центрі послуг.

У заході були задіяні чотири пожежні машини і кілька десятків рятувальників.

Згідно з легендою навчань, пожежа сталася в архівному приміщенні. Кілька працівників не змогли евакуюватися з верхніх поверхів і вибігли на дах. Щоб їм допомогти, рятувальники використали автодрабину. За короткий проміжок часу вони загасили полум'я та евакуювали всіх людей. Медики надали допомогу всім, хто її потребував.

Як зазначила директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська, під час навчань всі служби працювали злагоджено.

«Чітко спрацювала дружина, яка складається зі співробітників-адміністраторів, також було своєчасне оповіщення персоналу. Швидко прибули машини швидкої допомоги і пожежні. В цілому, можна сказати, що ми піклуємося не тільки про якість надання послуг, а й про безпеку відвідувачів та наших співробітників. Саме для цього потрібні такі навчання», - сказала директор департаменту.

Заступник начальника Головного управління ДСНС України в Харківській області Анатолій Торяник підтвердив, що в будівлі Регіонального центру послуг система протипожежної безпеки налагоджена добре.

«Це сучасна будівля, і в плані протипожежного захисту тут все продумано, бо є і система оповіщення, і система пожежної сигналізації, і система газового пожежогасіння. Тому в протипожежному відношенні будівля дуже добре захищена і добре спроектована», - зазначив Анатолій Торяник.

Дії своїх підлеглих під час навчань керівництво оцінило на «відмінно».

Друкувати
Останні новини