Геннадій Кернес висловлює співчуття рідним і близьким Григорія Братчуна
24 липня 2017 11:23 Місто
Геннадій Кернес висловлює співчуття рідним і близьким Григорія Братчуна Харківський міський голова Геннадій Кернес, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють співчуття рідним і близьким Почесного громадянина міста Харкова, колишнього начальника управління «Харківметробуд» Григорія Братчуна.

Григорія Олександровича не стало сьогодні, 24 липня, на 88-му році життя. Він помер після тривалої хвороби.

«Харківська міська рада, її виконавчий комітет та я особисто висловлюємо глибокі і щирі співчуття у зв'язку з непоправною втратою, що вас спіткала.

Непересічна людина, мудрий і талановитий керівник, Григорій Олександрович зробив величезний внесок у розвиток нашого міста. Завдяки його високому професіоналізму та самовіддачі, рішучості та організаторським здібностям у Харкові був створений потужний загін метробудівців, який став основою АТ «Харківметробуд».

Під керівництвом Григорія Олександровича були введені в експлуатацію 26 станцій метрополітену Холодногірсько-заводської, Салтівської та першої черги Олексіївської ліній метрополітену.

Ми поділяємо вашу скорботу в цей важкий час. Світла пам'ять про Григорія Олександровича назавжди залишиться в наших серцях», - говориться у співчутті рідним і близьким.

Похорон Григорія Братчуна відбудеться у вівторок, 25 липня, на Алеї почесних громадян міського кладовища №2 (вул. Пушкінська, 102). Початок - о 12:00.

Довідка. Братчун Григорій Олександрович народився 24 серпня 1928 року в селищі Радалівка Полтавської області.

У 1952 році закінчив Харківський гірничий інститут за фахом «гірничий інженер», після чого був направлений до Красноярська на будівництво об'єктів оборонної промисловості, де пройшов трудовий шлях від начальника зміни до начальника управління будівництва.

У 1971 році був переведений до міста Харкова начальником управління будівництва метрополітену.

Майже 30 років очолював управління будівництва «Харківметробуд». У 1971 році він створював його відпочатку: підбирав кадри, організовував дослідження траси метро, ​​винесення із зони будівництва підземних комунікацій і прокладення нових.

Нагороджений двома орденами Леніна, орденами Жовтневої революції, Трудового Червоного Прапора, орденом «Знак Пошани», йому присвоєні почесні звання «Заслужений будівельник України», «Почесний транспортний будівельник», «Почесний залізничник».

У 2013 році став Почесним громадянином міста Харкова.

Друкувати
Останні новини