Франко Фальчінеллі: Харків запропонував відмінну боксерську арену
16 червня 2017 16:30 Спорт
Франко Фальчінеллі: Харків запропонував відмінну боксерську арену Харків прекрасно підготувався до проведення Чемпіонату Європи з боксу 2017 року.

Про це сьогодні, 16 червня, заявив на прес-конференції президент Європейської конфедерації боксу (EUBC) Франко Фальчінеллі.

Він підкреслив, що Україна була вибрана не випадково для такої масштабної спортивної події.

«В Україні дуже сильні боксерські традиції, є досвід проведення багатьох міжнародних турнірів. Крім того, Харків запропонував відмінну арену, яка ідеально підходить для змагань такого рівня», - зазначив Франко Фальчінеллі.

У прес-конференції також взяли участь президент Федерації боксу України Володимир Продивус, перший віце-президент ФБУ Дмитро Шенцев і супервайзер змагань Марко Марович. Вони висловили подяку організаторам чемпіонату. У свою чергу Володимир Продивус також подякував за підтримку Міністерству спорту України, Національному Олімпійському комітету і федераціям AIBA і EUBC.

«Ми очікуємо захоплююче свято боксу. Дуже сподіваємося на повні зали і підтримку з боку уболівальників, щоб наші боксери проявили себе з найкращого боку», - сказав президент ФБУ.

З календарем змагань і результатами можна ознайомитися на сайті Федерації бокса України.

Нагадаємо, чемпіонат Європи з боксу проходить у Харкові з 16 по 24 червня. У ньому беруть участь 250 боксерів з 40 європейських країн. У складі української збірної виступають: Назар Куротчин (49 кг), Дмитро Замотаєв (52 кг), Микола Буценко (56 кг), Юрій Шестак (60 кг), Мгер Оганісян (64 кг), Євген Барабанов (69 кг), Олександр Хижняк (75 кг), Володимир Скрипка (81 кг), Рамазан Муслімов (91 кг) та Віктор Вихрист (понад 91 кг). Всі бої пройдуть в спорткомплексі «Локомотив».

Чемпіонат Європи з боксу в Харкові - один із головних кваліфікаційних турнірів, на якому будуть розіграні ліцензії на чемпіонат світу з боксу, що відбудеться цієї осені в Гамбурзі. 

Друкувати
Останні новини