У Харкові відбудеться асамблея Асоціації міст-володарів Призу Європи
06 червня 2017 12:43 Міжнародне співробітництво
У Харкові відбудеться асамблея Асоціації міст-володарів Призу Європи Генеральна Асамблея Асоціації міст-володарів Призу Європи пройде 7-8 червня в Харкові.

Як повідомив сьогодні, 6 червня, перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, цього року Харків відвідають делегації з 13 міст: Альтьоттінга (Німеччина), Берліна (Німеччина), Стамбула (Туреччина), Варшави (Польща), Вюрцбурга (Німеччина), Гдині (Польща), Дармштадта (Німеччина), Катовіце (Польща), Клайпеди (Литва), Мюльхайма (Німеччина), Нюрнберга (Німеччина), Ченстохови (Польща), Шварценбека (Німеччина). Також в асамблеї візьмуть участь делегація Парламентської Асамблеї Ради Європи та делегати Молодіжних рад із семи міст України: Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Херсона, Миколаєва, Луцька та Ужгорода. Загальна кількість делегатів - понад 50 осіб.

«Для Харкова це значуща подія. Основне питання порядку денного асамблеї - вибори головуючого міста. Харків два роки очолював асоціацію, і статут організації дозволяє нам претендувати на цей пост знову. Робота, яка за два роки була проведена президентом Асоціації міст-володарів Призу Європи, Харківським міським головою Геннадієм Кернесом і його командою, дає свої плоди. За оцінкою інших членів асоціації, Харків є одним із кращих міст, яке головувало в організації. Упевнений, що ми продовжимо нашу роботу, і Харків за підтримки інших європейських міст ще раз покаже себе з найкращого боку. Ми гідні того, щоб ще раз стати головуючим містом», - зазначив Ігор Терехов.

Програмою Генеральної Асамблеї передбачений звіт Геннадія Кернеса про головування міста Харкова в Асоціації в 2015-2016 роках, прийняття офіційної емблеми Асоціації, вибори Президії Асоціації, вибори президента і віце-президента Асоціації на 2017-2018 роки.

Також у рамках Генеральної Асамблеї відбудеться конференція на тему: «Удосконалення системи публічних послуг, що надаються муніципалітетами населенню, в контексті нових викликів соціальної політики в Європі» і пройде молодіжне засідання на тему: «Молодіжна політика в сфері культури. Бути в тренді, зберігаючи історію».

Місто Харків поділиться з європейськими делегатами своїм досвідом в організації перебування і соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей, а також в організації системи надання соціальних та адміністративних послуг населенню в «Прозорих офісах».

Довідка. Асоціація міст-володарів Призу Європи була заснована в місті Удіна (Італія) 25 березня 1984 року. Це добровільне об'єднання всіх міст, які були удостоєні Призу Європи. Мета створення асоціації полягає у встановленні більш тісних зв'язків між її членами, сприяння обміну інформацією та ініціювання дискусій серед міст-володарів Призу Європи. До Асоціації входять понад 70 міст.

Президент Асоціації обирається терміном на два роки, але може бути переобраний ще на один термін.


Друкувати
Останні новини