У Харкові відбудеться фестиваль «Mural Fest»
20 квітня 2017 16:55 Культура
У Харкові відбудеться фестиваль «Mural Fest» Мистецький фестиваль «Mural Fest 2017» пройде цього літа в Харкові.

Про це сьогодні, 20 квітня, на IX Міжнародному туристичному форумі «Харків: партнерство в туризмі» повідомив художник творчої групи «Kailas-V» Андрій Пальваль.

За його словами, на фестиваль запрошені відомі майстри муралу з Португалії, Німеччини, Болгарії, Польщі та інших країн, а також українські художники.

«Наші гості з-за кордону - дуже відомі в цьому середовищі люди, давно визнані світовою спільнотою. У них буде можливість намалювати величезні і не дуже малюнки. Ми прекрасно знаємо, який у них культурний код, які є задумки і в якому ключі вони працюють. Їхні роботи прикрашають багато міст світу, і дуже хочеться, щоб Харків теж став у цей ряд. Хочемо, щоб їхні роботи були не розкидані по місту, а знаходилися на арт-маршруті, який зараз формується, щоб всі туристи могли побачити ці зображення», - зазначив Андрій Пальваль.

Довідка. Мурал - продукт стріт-арту, велике зображення, нанесене на стіні будівлі, житлового будинку тощо. У Харкові цей стиль відомий за роботами творчої групи «Kailas-V», яка створила на житлових будинках міста портрети багатьох відомих людей, а також малюнки з серії «Птахи».

Друкувати
Останні новини