Вночі на дорогах Харкова працюватимуть 100 машин
19 квітня 2017 19:21 Оперативна інформація
Вночі на дорогах Харкова працюватимуть 100 машин Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 19 квітня, провів нараду, на якій були підбиті підсумки роботи комунальних служб під час і після снігопаду.

За його словами, в цілому комунальники впоралися зі своїми завданнями.

«Стан доріг і тротуарів задовільний. Треба дочистити тротуари, і є проблема з деревами, що впали. Плануємо їх прибрати за два дні. Так, всю ніч працювали служби - дорожнього, житлового, комунального господарств. Але прогноз погоди невтішний, очікуються опади, тому потрібно бути і далі готовими до всіх викликів природи», - зазначив Ігор Терехов.

Як повідомив директор Департаменту дорожнього господарства Володимир Чумаков, у ніч на середу в місті працювало близько 60 одиниць техніки, було висипано на дороги майже 600 тонн солі, що дозволило не допустити появи ожеледі. Вдень працювали 70 машин. Вночі на дороги вийдуть 100 одиниць техніки, які повинні повністю все розчистити.

Традиційною залишається проблема припаркованих на узбіччях автомобілів, які заважають прибирати сніг. Ігор Терехов закликав поліцію допомогти дорожникам розчистити проїжджу частину доріг.

За даними «Харківобленерго», в районі Холодної Гори залишаються знеструмленими будинки в приватному секторі. Енергопостачання там обіцяють відновити до вечора середи, в крайньому випадку - у четвер.

Негода спровокувала близько 40 затримок в русі наземного громадського транспорту з ранку, але в даний час трамваї і тролейбуси ходять у звичайному режимі.

Також через сніг впало 25 опор КП «Міськсвітло», було обірвано близько 8 км мереж. Зараз бригади підприємства займаються їх відновленням.

Як повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков, на прибудинковій території впала величезна кількість дерев і гілок. За оцінками житловиків, треба розпиляти і вивезти близько 8 тис. куб. м зелених насаджень, що впали. Приблизно 20% цієї роботи вже виконано.

Продовжують роботу двірники. Близько 1,5 тис. чоловік чистять тротуари, при цьому задіяно 40 одиниць спецтехніки.

Як зазначили під час наради, всі комунальні служби міста готові до погіршення погодних умов.


Друкувати
Останні новини