У Харкові нагородили працівників комунального господарства
16 березня 2017 11:36 ЖКГ
У Харкові нагородили працівників комунального господарства Нагородження працівників комунального господарства напередодні їхнього професійного свята відбулося сьогодні, 16 березня, у Харківській міській раді.

Директор Департаменту комунального господарства Олексій Богач вручив Почесні грамоти Харківської міської ради, Почесні грамоти виконавчого комітету міськради, Подяки міського голови та грамоти департаменту кращим працівникам КП «Харківські теплові мережі», КП «Харківводоканал», КП «Харківзеленбуд», КП «Міськсвітло», КП «Ритуал» та ін.

«Те, чим ви займаєтеся, - дуже важливо для міста. Вода, каналізація, тепло, освітлення - здавалося б, звичні речі, але ніхто не може без них обійтися. Це дуже відповідальна робота. Харківський міський голова приділяє житлово-комунальному господарству велику увагу, тому що ця сфера пов'язана з комфортним проживанням жителів міста. Без перебільшення, ваша щоденна праця забезпечує життєдіяльність Харкова, і за це вам велика подяка», - сказав Олексій Богач.

Він зазначив, що цього року весна почалася рано, тому комунальні служби почали прибирання міста після зими раніше звичайного. Як завжди, в планах комунальників - приведення до ладу міських територій, висадка нових квітів і дерев, реконструкція парків, скверів та місць масового відпочинку харків'ян.

Довідка. День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначається в Україні згідно з Указом Президента від 15 лютого 1994 року в третю неділю березня.

Зі списком нагороджених можна ознайомитися тут


Друкувати
Останні новини