У Холодногірському районі відкрили новорічну ялинку
22 грудня 2016 17:49 Суспільство
У Холодногірському районі відкрили новорічну ялинку Новорічну ялинку відкрили сьогодні, 22 грудня, на території Центру дитячої та юнацької творчості №5 (вул. Благовіщенська, 15).

Прикрасили ялинку іграшками, які виготовили школярі району. З нагоди майбутніх новорічних свят для дітей, які першими побували біля новорічної ялинки району, провели концерт. Вокальні та танцювальні номери підготували вихованці ЦДЮТ №5.

З прийдешніми новорічними святами школярів привітав голова Адміністрації Холодногірського району Максим Мусєєв. Він підкреслив, що відкриття ялинки на цьому місці вже стало традиційним.

«Сьогодні наша ялинка радує жителів, налаштовує на святковий настрій і привертає увагу до роботи позашкільних установ, до естетичного виховання покоління, що підростає. Ми сподіваємося, що наша молодь вибере заняття до душі і з користю для себе проведе новорічні свята», - зазначив голова району.

Переможці та лауреати конкурсу на кращу новорічну іграшку отримали грамоти райадміністрації.

Нагадаємо, що 7-метрову ялинку, яка крутиться навколо своєї осі, виготовили близько 30 років тому на одному з підприємств, але приблизно через 10 років її припинили встановлювати на Новий рік, і вона загубилася. Кілька років тому її віднайшли у ЦДЮТ №5, відремонтували і знову почали використовувати.

Друкувати
Останні новини