Оголошено конкурс на емблему Асоціації міст - володарів Призу Європи
03 жовтня 2016 15:08 Міжнародне співробітництво
Оголошено конкурс на емблему Асоціації міст - володарів Призу Європи Регіональне представництво Асоціації міст - володарів Призу Європи в місті Харкові та Департамент міжнародного співробітництва оголосили відкритий конкурс на кращий проект емблеми Асоціації міст - володарів Призу Європи.

Детальна інформація про конкурс розміщена на офіційному сайті «Харків Туристичний». Конкурс проводиться з 25 вересня по 25 жовтня 2016 року.

Додаткову інформацію можна отримати в Регіональному представництві Асоціації міст - володарів Призу Європи в місті Харкові (вул. Квітки-Основ'яненка, 7, 9-й пов.), або написавши на електронну пошту admincpp3@citynet.kharkov.ua, а також у Департаменті міжнародного співробітництва Харківської міської ради (м-н Конституції, 7, к. 43-44), тел.: 760-74-41, 760-74-48.

Довідка. У травні 2015 року під час Генеральної асамблеї Асоціації міст - володарів Призу Європи Харків був обраний головуючим містом в асоціації, а міський голова Геннадій Кернес став президентом асоціації. Згідно з протоколом засідання Генеральної Асамблеї міст - володарів Призу Європи, проведеного 3 червня 2016 року в місті Клайпеда (Литва), кожне місто-член асоціації проводить у себе конкурс на кращий проект емблеми асоціації. Під час засідання президії асоціації, яке відбудеться 3-6 листопада 2016 року в місті Мюльхайм (Німеччина), будуть обрані кращі роботи, їх представлять на Генеральній Асамблеї міст - володарів Призу Європи в Харкові на початку червня 2017 року. Тоді ж буде прийняте остаточне рішення про переможця.

Друкувати
Останні новини