Команда «ПриватБанку» перемогла в третьому етапі «Битви корпорацій»
16 листопада 2015 17:07 Спорт
Команда «ПриватБанку» перемогла в третьому етапі «Битви корпорацій» IIІ етап спортивного міського турніру «Битва корпорацій» відбувся 14-15 листопада в Харкові.

Змагання з волейболу в рамках турніру пройшли на волейбольних майданчиках Харківського національного університету міського господарства.

Команди були розділені на чотири групи, з яких у раунд плей-офф вийшли по дві кращих. У підсумку, перше місце посіла команда «ПриватБанку», яка впевнено виграла всі свої поєдинки і у фіналі з рахунком 2:0 обіграла команду «Укрнафти». Бронзові медалі виборола команда «Gym4Fit», а представники Центру доктора Бубновського стали четвертими.

Кращим гравцем турніру також був названий представник «ПриватБанку» Максим Кустря.

Четвертий етап «Битви корпорацій» стане останнім цього календарного року: 12 грудня спортсмени-аматори гратимуть у бадмінтон.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.