У Харкові з'явиться Музей релігій
03 липня 2015 13:20 Суспільство
У Харкові з'явиться Музей релігій Виставка «Музей релігій» відкриється в галереї «АВЕК» 6 липня (початок - о 18:00).

На ній будуть представлені макети найвідоміших культових споруд усіх часів і народів, а також предмети мистецтва, що дають уявлення про різні релігії.

В основі експозиції - реконструкції стародавніх храмів і святинь, розташованих в різних місцях Землі. Серед них як широковідомі - Стоунхендж у Англії, кам'яні статуї Моаї з острова Пасхи, храм фараона Рамзеса в Єгипті, Стіна Плачу в Єрусалимі, Імперський собор в Аахені або Успенський собор у Києві, так і маловідомі - Ерехтейон в Греції, Храм вогню Атешгях в Азербайджані, скельний храм Кайласанатха і Храм Лотоса в Індії, Храм Неба і Храм Конфуція в Китаї, Храм написів у Мексиці.

В експозиції «Музей релігій» будуть також представлені артефакти і твори мистецтва з приватної колекції Олександра Фельдмана «Feldman Fаmily Museum». Це зображення Будди, богів індуїстського синтоїстського пантенона, тибетські ритуальні раковини, священні мусульманські мечі «зульфікар», африканські магічні статуетки «нкісі», ритуальні свічники, картини і скульптури на юдейську тематику і багато іншого.

Виставка «Музей релігій» - це частина гуманітарного проекту Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана».

Подальшим втіленням проекту стане створення мультимедійного експозиційного комплексу на території регіонального ландшафтного парку «Feldman Ecopark». За словами народного депутата України Олександра Фельдмана, це буде не просто Музей релігій, а дискусійний клуб, майданчик для міжконфесійного діалогу, пошуку рішень актуальних питань розвитку суспільства.

Друкувати
Останні новини