Харківський «Мегабанк» відзначив своє 25-річчя
26 червня 2015 16:57 Економіка
Харківський «Мегабанк» відзначив своє 25-річчя Харківський «Мегабанк» сьогодні, 26 червня, відзначив своє 25-річчя.

В урочистостях, присвячених цій події, взяли участь заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, представники обласної влади, основні акціонери, колеги-банкіри, працівники СБУ, Харківської єпархії та ін.

Як зазначив Ігор Терехов, «Мегабанк» своєю роботою довів, що в даний час по праву вважається одним із кращих банків не тільки Харкова, але й України.

«Колись акціонери, керівництво банку поставили собі таку мету, і на сьогоднішній день ця мета досягнута. Я дякую вам за створену в місті розрахункову систему - Єдиний розрахунковий центр, де харків'яни можуть оплатити будь-які комунальні платежі за єдиною квитанцією, а наші комунальні підприємства - отримати потім ці кошти. Багато в чому саме завдяки «Мегабанку» наші КП забезпечують життєдіяльність міста», - зазначив Ігор Терехов.

Кращі співробітники банку, його районних та регіональних підрозділів були нагороджені Почесними грамотами Харківської міської ради, виконкому Харківської міськради, Подяками Харківського міського голови, а також грамотами інших організацій та установ.

Голова правління ПАТ «Мегабанк» Олена Жукова подякувала гостям за високу оцінку роботи колективу установи.

«Це оцінка результату, якого ми досягли, і тієї роботи, яку ми проводили в непростих умовах всі ці роки. Сьогодні ми відчуваємо себе впевнено і стабільно, працюємо практично у всіх регіонах. Також у Харкові успішно функціонує Єдиний розрахунковий центр, яким пишаємося і ми, і міська влада. Ваші оцінки - це стимул для нашого подальшого зростання, адже завдання перед нами стоять амбітні», - підкреслила Олена Жукова.

Довідка. Харківський комерційний банк «Добродій» був зареєстрований Державним банком СРСР в червні 1990 року, у 1995 році перейменований в «Акціонерний комерційний банк «Мегабанк», в 2009 році - в ПАТ «Мегабанк».

На сьогодні фінансовими послугами «Мегабанку» користуються 558 тис. клієнтів, у тому числі 153 тис. одержувачів пенсій та інших видів соціальних виплат в 160 відділеннях у різних регіонах України.

Друкувати
Останні новини