Міська влада хоче перевірити причетність керівництва ХОДА до знесення пам'ятників Леніну
12 вересня 2014 17:00
Міська влада хоче перевірити причетність керівництва ХОДА до знесення пам'ятників Леніну Міська влада має намір звернутися до прокуратури з проханням перевірити причетність посадових осіб Харківської облдержадміністрації до руйнування пам'ятників Леніну.
Про це сьогодні, 12 вересня, заявив заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, коментуючи чергові акти вандалізму щодо пам'ятників Леніну в Жовтневому та Орджонікідзевському районах. 

«Свого часу ми звернулися до правоохоронних органів з тим, щоб усі пам'ятники у Харкові, в тому числі пам'ятники Леніну, були під їхнім невсипущим контролем. Але, на жаль, нічого цього не відбулося, і монументи знову були зруйновані. Хто є організатором чи замовником цього всього? Факти вказують на Харківську облдержадміністрацію. Ще 28 серпня в «Фейсбуці» пан Варченко написав, що все одно вони продовжуватимуть зносити пам'ятники Леніну і що він вимагає, аби ми прийняли певні рішення щодо знесення пам'ятника Леніну. І це треба зробити сьогодні, бо, як він зазначив, завтра буде пізно. Думаю, ми звернемося до прокуратури, щоб там вивчили ці матеріали і дали правову оцінку», - підкреслив Ігор Терехов. 

Заступник міського голови зазначив, що місто обов'язково відновить зруйновані пам'ятники і робитиме це стільки разів, скільки їх зноситимуть. 

«А пам'ятник Леніну на площі Свободи зносити не планували і не будемо. Тому що це історія людей, історія міста, яку справжні патріоти Харкова намагаються берегти», - повідомив Ігор Терехов.
Друкувати
Останні новини