Відвідувачі виставки раритетних фотографій можуть порівняти старий і сучасний Харків
07 травня 2014 13:21
Відвідувачі виставки раритетних фотографій можуть порівняти старий і сучасний Харків Виставка раритетних фотографій старого Харкова відкрилася сьогодні, 7 травня, на алеї у сквері 23 Серпня.
Експозиція, до якої увійшло близько 200 фотографій, присвячена 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Як повідомив ініціатор виставки, депутат Харківської міської ради Габріел Михайлов, ця виставка вже стала традиційною для Харкова, але щороку вона оновлюється. Харків'яни та гості міста зможуть побачити вже традиційні для подібних виставок фото і нові раритетні фотографії.

За словами організаторів виставки, вона дає можливість дослідити і представити широкому колу харків'ян невідомі або забуті глави багатої історії Харкова. Експозиція містить і торішню серію знімків - так звану «машину часу», завдяки якій харків'яни і гості міста можуть побачити, якими були знакові місця у воєнний час, після нього і якими вони стали зараз.

Із сучасних фото міста на виставці можна побачити оновлені площу Конституції, вулиці, собори, аеропорт, інші важливі об'єкти міста. Виставка працюватиме до 10 травня.

Габріел Михайлов зазначив, що до експозиції увійшли фотографії, отримані з архівів Німеччини, Італії, Росії, України, Америки. «Ми придбавали ці фото в архівах багатьох країн, брали з особистих архівів та архівів друзів, хтось дарував нам ці фото. Ця виставка - багаторічна праця. Головне в експозиції - показати не тільки ветеранам, а й новим поколінням, молоді, що ми поважаємо історію Харкова, шануємо її сторінки і пам'ятаємо про великий подвиг героїв війни», - підкреслив автор виставки.

Він нагадав, що багато фотографій, які представлені в експозиції, увійшли до книги «Харків. Kharkov», яку випустили торік. Цього року, наприкінці травня, вийде нова книга. На відміну від попередніх видань цієї серії, в новому альбомі майже не буде фотографій воєнного часу, а будуть листівки, карти і фото Харкова початку минулого століття.
Друкувати
Останні новини