Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення, які надаються Акціонерним товариством «Укртрансгаз» споживачам м. Харкова (дата оприлюднення 18.01.2019 15:45)

ХАРЬКОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ
ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ
ИСПОЛНИТЕЛЬНЫЙ КОМИТЕТ

РЕШЕНИЕ

От 2019-01-17 г. № 18

З метою приведення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення у відповідність до економічно обґрунтованих витрат, враховуючи вартість енергоносіїв, матеріальних ресурсів, витрат на оплату праці та інших витрат, на підставі розрахунків Акціонерного товариства «Укртрансгаз», розглянувши висновки Департаменту комунального господарства Харківської міської ради та Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради, згідно із Законом України «Про житлово-комунальні послуги», ст.ст. 18, 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про теплопостачання», Порядком формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради 

ВИРІШИВ: 

  1. Встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення, які надаються Акціонерним товариством «Укртрансгаз» споживачам м. Харкова, згідно з додатками 1, 2.
  2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 28.02.2018 № 139 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення, які надаються ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «УКРТРАНСГАЗ» споживачам м. Харкова».
  3. Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради (Болгова Л.В.) з метою соціального захисту населення м. Харкова вжити заходів  щодо  забезпечення  безперебійної роботи з   нарахування   населенню пільг і субсидій на оплату житлово-комунальних послуг згідно з чинним законодавством.
  4. Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) забезпечити оприлюднення  рішення.
  5. Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Руденка А.І.

 

 Міський голова                                                             Г.А. Кернес

Пакет документов (скачать)
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes