Про розгляд заяви Кіриченко Світлани Володимирівни, обраної депутатом Харківської міської ради в багатомандатному виборчому окрузі від Харківської міської організації Партії «Відродження».

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД
ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ
25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ
Харківська міська виборча комісія Харківської області
ПОСТАНОВА

От 2015-11-05 г. № 218

До Харківської міської виборчої комісія Харківської області надійшла заява Кіриченко Світлани Володимирівни про відмову в наданні документів, передбачених ч.1 ст.89 Закону України «Про місцеві вибори».  

Розглянувши заяву про відмову у наданні документів для реєстрації депутатом Кіриченко Світлани Володимирівни, яку обрано депутатом Харківської міської ради в багатомандатному виборчому окрузі від Харківської міської організації Партії «Відродження», відповідно до частини 1 статті 89 Закону України «Про місцеві вибори», постанови Центральної виборчої комісії від 2 жовтня 2015 року № 381 «Про роз’яснення щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ», керуючись пунктом 17 частини 5 статті 25, частиною 4 статті 89 зазначеного Закону, Харківська міська виборча комісія Харківської області

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Визнати такою, що відмовилась від депутатського мандату, Кіриченко Світлану Володимирівну, обрану депутатом Харківської міської ради у багатомандатному виборчому окрузі від Харківської міської організації Партії «Відродження».

2. Визнати обраною депутатом Харківської міської ради у багатомандатному виборчому окрузі наступного за черговістю кандидата в депутати Харківської міської ради від Харківської міської організації Партії «Відродження» Корнєву Ірину Миколаївну.

3. Копію цієї постанови невідкладно надіслати до Центральної виборчої комісії та Корнєвій Ірині Миколаївні.

4. Цю постанову оприлюднити на інформаційному стенді Харківської міської виборчої комісії Харківської області.

Голова Харківської міської
виборчої комісії Харківської області                                           Г.В. Биндич

 

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes